OfertaWitaj, w mojej codziennej pracy, która jest również moją pasją zajmuję się poradnictwem dietetycznym, żywieniowym, ustalaniem jadłospisów indywidualnych, dla grup oraz firm. Moja praca nie polega tylko na układaniu diet redukcyjnych, sportowych, posiadam również bogate doświadczanie w prowadzeniu pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi oraz różnych narządów, osób chorych przewlekle, kobiet w ciąży, noworodków , dzieci a także osób z nowotworami.

 

Decydując się na moje usługi, otrzymasz indywidualną analizę swojej osoby, omówię z Tobą każdy problem oraz podpowiem rozwiązania tak aby Twoje nawyki żywieniowe były zdrowe i prawidłowe. Podczas pierwszego kontaktu przeprowadzam szczegółowy wywiad zdrowotny, żywieniowy oraz plan dnia a także rozkład aktywności fizycznej, nasilenia stresu, tak aby wpełni poznać Twoją osobę.

 

Moje indywidualne i niekonwencjonalne metody i podejście do każdego z Was sprawi iż Wasza dieta będzie ściśle dopasowana do każdego przypadku. Odchudzanie z moją skromną osobą odbywa się wg zasad racjonalnej i bezpiecznej dla zdrowia diety gwarantującej trwały efekt.


* możliwe jest otrzymywanie diety za pośrednictwem poczty e-mail bez konieczności ruszania się z domu


 

W ofercie znajdziecie jadłospisy dla:

 


 

Wszystkie diety sporządzane są pod kątem Waszego stanu zdrowia, aktywności fizycznej, wykonywanej pracy, stylu życia a także religii i przekonań. Od moich pacjentów wymagam zaufania, zaangażowania, determinacji, samodyscypliny i przede wszystkim współpracy bez której nie jestem w stanie dokonać niczego. Moi podopieczni mogą liczyć na moje wsparcie psychologiczne i motywacyjne.

 

Razem osiągniemy sukces ale to od Ciebie zależy czy tego chcesz !


 


 


 treść została wydrukowana ze strony
http://www.smakzdrowegozywienia.pl/