O mnie



dietetyk gnieznoMoja przygoda ze stylem zdrowego żywienia zaczęła się jeszcze przed studiami, przy każdej wolnej chwili starałam się zagłębiać w wiedzę z zakresu żywienia. Czerpałam ją (zresztą co nadal robię) z specjalistycznych książek oraz branżowych zamkniętych for internetowych wymieniając opinie z kolegami i koleżankami z branży a także z obserwacji swojego ciała a w późniejszym czasie ludzi, którym podpowiadałam jak i co należy poprawić czy też zmienić w ich nawykach żywieniowych.

 

Zajmuję się poradnictwem dietetycznym, żywieniowym, ustalaniem jadłospisów indywidualnych, dla grup oraz firm. Moja praca nie polega tylko na układaniu diet redukcyjnych, posiadam również doświadczanie w prowadzeniu pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi oraz różnych narządów, kobiet w ciąży, noworodków i dzieci a także osób z nowotworami.

 

Od 2013 roku jestem wykwalifikowaną dietetyczką i mimo swojego młodego stażu jako specjalista udało mi się osiągnąć wiele sukcesów zawodowych a w tym współpracowałam z mistrzem Polski i wicemistrzem Polski juniorów w trójboju siłowym.

 

Dzięki zebranemu doświadczeniu oraz zaufaniu pacjentów ciągle poszerzam swoją wiedzę, co przekłada się na współpracę z wieloma firmami jak i zadowolonymi pacjentami. Wymieniając poniżej firmy i instytucje chciałbym im również podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyli:

 

Prężnie działającą siłownia VIP GYM w Ełku, Szpital wojskowy, Szpital kolejowy w Aleksandrowie Kujawskim, Dom Samopomocy Społecznej w Trzemesznie, Centrum Konferencyjno-wypoczynkowe Magnolia w Trzemesznie, Przedszkolem nr 2 w Gnieźnie, lekarze z oddziału chirurgii w Poznaniu, Szkoła tańca Euforia w Gnieźnie, grupa Street Workout Gniezno.

 

Prowadzę praktykę indywidualną na terenie całego kraju (Ełk, Łódź, Poznań, Warszawa, ect.) a pod koniec roku 2014 rozszerzyłam również działalność na teren Niemiec (Bochum) oraz UK (Heywood, Rochdale). Nie ważne gdzie jesteś ważne co chcesz osiągnąć poprzez dietę!

 

Wielu pseudo dietetyków działa na zasadzie "kopiuj -wklej i następny" ja tego nie robię!!! Każdej osobie poświęcam tyle czasu ile tego potrzebuje dany przypadek a każdy jest indywidualny. Używam niekonwencjonalnych metod prowadzących do sukcesów, na który jestem nastawiona. Twój sukces jest moją dumą i siłą, która mnie napędza!

 

Od pacjentów wymagam zaufania, zaangażowania, determinacji, samodyscypliny i przede wszystkim współpracy bez której nie jestem w stanie dokonać niczego.

Podopieczni mogą liczyć na moje wsparcie psychologiczne i motywacyjne.

 

Przekonaj się jak działam! Sprawdź mnie!

Dietetyk Marta Jaworska



 







treść została wydrukowana ze strony
http://www.smakzdrowegozywienia.pl/